+38 0800 30 11 22

Illustration

| Вісім поколінь за 50 років: 2024 рік - про Golf від Volkswagen.

Історія моделі Golf почалася у 1974 році, коли він прийшов на заміну Volkswagen Beetle і швидко став піонером у своєму класі. Поточне покоління Golf отримає оновлення з нагоди дня народження.

Golf є серцем і справжнім «бестселером» бренду Volkswagen. За вісім поколінь було продано понад 37 мільйонів автомобілів. Цього року Volkswagen святкує 50-річчя популярної моделі. Цікаво, що світова прем’єра нового Golf відбудеться вже наприкінці січня – і, як і його попередники, він привнесе в серійне виробництво численні інновації. Ділимось цікавими фактами з історії легедарної моделі.

Найуспішніший європейський автомобіль

Це була автомобільна революція, коли Volkswagen представив перший Golf і, таким чином, наступника легендарного Beetle у 1974 році: з переднім приводом (замість заднього двигуна) і змінною загальною концепцією завдяки великій кришці багажника та відкидній спинці заднього сидіння. А прямий дизайн, створений Джорджетто Джуджаро, допоміг Volkswagen прийняти новий стиль, який також був продовжений у його наступників. На сьогоднішній день було поставлено понад 37 мільйонів автомобілів. Це робить його найуспішнішим європейським автомобілем, найбільш продаваним Volkswagen усіх часів – і справжньою іконою.
Незалежно від покоління, секрет успіху був і залишається сумою всіх його характеристик. Це тому, що Golf завжди був ідеальним компаньйоном у повсякденному житті, втілюючи універсальність, функціональність, надійність і якість. З кожним новим поколінням моделі в компактний клас включені найсучасніші технології, концепції безпеки та функції зручності. 

Illustration
Illustration

Вагомий внесок у компакт-клас і практичність

Golf став одним з найвпливовіших автомобілів у сегменті компактних авто, адже відзначається своїм дизайном, продуктивністю та технологіями. Golf володіє досить просторим салоном та великою багажною кімнатою, що робить його ідеальним вибором для міського та позаміського використання.

В Україні Volkswagen Golf завжди був дуже популярним автомобілем. Українці цінують його як надійний, стильний та функціональний автомобіль, який відзначається своєю універсальністю та ефективністю.

Illustration

Щоб розпочати ювілейний рік, Volkswagen представляє історію успіху на автосалоні «Rétromobile» у Парижі; Volkswagen Classic також буде присутній на «Bremen Classic Motorshow».