+38 0800 30 11 22

| Про нас.

"Автодім Атлант"- офіційні дилери Volkswagen у київському та дніпропетровському регіонах, одні з лідерів за обсягами продажу автомобілів Volkswagen в Україні.

300+

СПІВРОБІТНИКІВАВТОЦЕНТРІВ

150k+

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

25+

РОКІВНА РИНКУ

3

АВТОЦЕНТРИВ КИЄВІ ТА ДНІПРІ

Illustration

| Користь компанії"Автодім Атлант".

Ми є офіційними дилерами та сертифікованими сервісними центрами автомобілів Volkswagen. А наш "Автодім Атлант Київ Схід" має також сертифікацію свого сервісного центру від бренду Skoda.

Автоцентри надають клієнтам повний спектр послуг від продажу нових автомобілів та автомобілів з пробігом до їх подальшого сервісного обслуговування, діагностики, ремонту та кузовного відновлення після ДТП.
Наші автоцентри є надійними партнерами для корпоративних клієнтів з продажу, викупу, оновлення та подальшого обслуговування їх автопарків. Крім того, вони готові допомогти:

з фінансуванням покупки автомобіля з продажу/покупки автомобіля за програмою Das WeltAutoз доустаткуванням авто додатковим обладнанням

Наші цілі

Бути кращими щодня для себе, відповідати усім сподіванням у зовнішніх і внутрішніх комінікаціях бренду.

Наша місія

Ми - більше, ніж про продаж автомобілів. Ми допомагаємо обирати та володіти будь-яким авто.

| Наші автоцентри.

Дякуємо, що вже більше 25 років Ви обираєте наші автоцентри для купівлі та обслуговування своїх Volkswagen.

Illustration

Автодім Атлант Київ Захід

м. Київ, бул. Вацлава Гавела, 4

Детальніше

Illustration

Автодім Атлант Київ Схід

м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 16

Детальніше

Illustration

Автодім Атлант Дніпро

м. Дніпро, вул. Стартова, 11

Детальніше

Illustration

Government

We provide professional services to the federal government.

LEARN MORE

Image placeholder

| Реалізуйте себе в "Автодім Атлант".

Колектив наших автоцентрів нараховує більше, ніж 300 кваліфікованих співробітників.

Наша компанія – більше, ніж про бізнес. Ми, у певному сенсі, – родина. Маємо однакові цінності і світогляд, що допомагає нам бути сфокусованими та реалізовувати найамбітніші цілі. І для мене особисто важливо забезпечити не лише всі необхідні умови для роботи та соціальні потреби, а й знати, що у кожного працівника все добре, наскільки це можливо у наш час.
Нам з вами точно по дорозі, якщо ви розділяєте нашу любов до автомобілів і бачите себе частиною нашої команди! Пропоную спробувати. Можливо, саме ми станемо найкрутішим кейсом вашої кар'єри?
Петро Метельський,Генеральний директор "Автодім Атлант".

| Нагороди і відзнаки.

Нематеріальні цінності, які відображають професіоналізм і якість роботи наших спеціалістів:

ВСІ НАГОРОДИ

BUSINESS OF THE YEAR 2023 

ТОВ «Автодім Атлант», офіційні дилери Volkswagen у Києві та Київській області, стали переможцями номінації «BUSINESS OF THE YEAR 2023» від від Ukrainian Business Award серед автомобільних компаній та дилерів за результатами роботи у 2022 році.

Подяка від повітрянного командування "Центр" 

Неможливо бути осторонь, коли твоя країна знаходиться у стані війни. Працюємо на своєму фронті для наближення Перемоги.
Слава ЗСУ!

Лідер 2021 року

Згідно з Національним бізнес-рейтингом, ми стали кращими у номінації «Ділова активність» серед 75 підприємств автомобільної галузі у 2021 році.

Досягнення 2012 року

На дилерській зустрічі в Зальцбурзі наш автоцентр здобув нагороди «Лідер з продажу легкових автомобілів Volkswagen» та «Лідер з продажу VW Phaeton».

Лідер з продажу 2011

Отримавши нагороду лідера з продажу Volkswagen в Україні в 4-й раз, компанія стала переможцем і в двох окремих номінаціях: "Лідер з продажу спецтехніки VWN в 2011 році" та "Лідер з продажу комерційних авто VWN в 2011 році".

Лідер з продажу 2008

За 4 роки роботи з брендом Volkswagen компанія вперше досягла найвищого результату серед дилерів офіційної мережі, ставши лідером з продажу автомобілів бренду в Україні у 2008 році.

Кращий сервіс 2005

«Автоцентр-Атлант-М» було нагороджено премією «Сервіс Року 2005. Краща компанія в наданні сервісних послуг», яка була вручена на осінній сесії «Автофорум Україна 2005».

Кращий дилер

Щорічно, з 2001 по 2005 роки, за підсумками роботи дилерів, імпортер привласнював звання кращого дилера Volkswagen в Україні нашим автоцентрам.

Цікавіть співпраця з нашими автоцентрами?