+38 0800 30 11 22

| В «Автодім Атлант Київ Захід» відбулося заняття для представників НУБіП.

Illustration

Виїзне практичне навчання відбулося у рамках підвищення кваліфікації для викладачів та правильного самовизначення в своїй професії і планах для здобувачів вищої освіти спеціальності «Автомобільний транспорт».

Представників кафедри тракторів і автомобілів у складі завідувача кафедри Євгена Калініна, доцента кафедри Івана Колесніка, асистента кафедри Дар’ї Лемішко асистента кафедри Станіслава Костюка разом з групою АТ 2306 на чолі наставника академічної групи Юліаною Колеснік привітала менеджерка відділу кадрів Вікторія Налапко. 
Вона зосередила увагу, що на будь-якому підприємстві одну з головних уваг приділяють питанням з техніки безпеки, тому перед входом до сервісного центру усі присутні пройшли обов’язковий інструктаж.

Illustration
Illustration

Практичне навчання та екскурсію проводив заступник генерального директора з післяпродажного обслуговування Олег Аврамчук. 
Він розповів, що сервісний центр використовує самі передові розробки і технології в області проведення діагностики, ремонту великих вузлів і агрегатів. Оригінальне діагностичне обладнання надає можливість для тестування автомобіля, як на місці так і в русі, вібростенд для діагностики підвіски - можливість швидко і точно визначити ефективність амортизаторів. 
В свою чергу стенд для перевірки гальмівної системи дозволяє визначити гальмівне зусилля на педаль гальма і ефективність гальмівної системи автомобіля, роботи по регулюванню розвалу-сходження здійснюються на сучасному комп'ютерному стенді з інфрачервоними двухсенсорнимі вимірювальними головками нового покоління.

Також, під час відвідування сервісно-обслуговуючого цеху здобувачі мали можливість ознайомитися з усіма наявними дільницями та дізнатися тонкощі виробничих процесів. 
Кваліфіковані спеціалісти поділились своїм досвідом, не тільки відповідаючи на безліч питань, але й дали змогу здобувачам наочно побачити технологічні процеси з виконання відповідних видів робіт.

Illustration
Illustration

Нагадаємо, що «Автодім Атлант Київ Захід» – один з найбільших сервісних центрів Volkswagen у Східній Європі. Площа ділянки ремонту та обслуговування автомобілів складає 1680 кв. метрів. 
У сервісному центрі працює до 30 підйомників, 5 постів діагностики, 2 пости автомобільних мийок. Територія складу запасних частин складає 720 кв. метрів, де розміщено понад 5 000 позицій запасних частин.

Джерело: НУБіП.