+38 0800 30 11 22

Illustration

| Тепер «Автодім Атлант»: розповідаємо про ребрендинг.

Ми розпочали процес зміни торговельної марки.

Причиною ребрендингу стало повномасштабне вторгнення рф на територію України.
Не секрет, що ми починали свій шлях разом з однойменним міжнародним автомобільним холдингом. Але неможливо мовчати, коли твоя країна знаходиться у стані війни. Ми твердо засуджуємо будь-яку агресію і з морально-етичних переконань, любові до нашої країни і поваги до клієнтів прийняли рішення змінити назву, щоб підкреслити фактичну незалежність бренду.
Разом з тим підкреслюємо, що:
- За 25 років роботи на авторинку України ми стали компанією з повністю українським менеджментом і персоналом;- сформували один з кращих клієнтоорієнтованих сервісів за цей час;- продовжуємо прозоро працювати під час війни, виплачуючи офіційно заробітну плату працівникам і сплачуючи всі податки;- відповідально надаємо соціальну підтримку своїм співробітникам під час війни.
Відтепер наші дилерські автоцентри називатимуться: 
- «Автодім Атлант Київ Схід» за адресою м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 16;- «Автодім Атлант Київ Захід» за адресою м. Київ, бул. Вацлава Гавела, 4;- «Автодім Атлант Дніпро» за адресою м.Дніпро, вул. Стартова, 22.
У найближчих планах ‒ подання на реєстрацію нової торгової марки, заміна зовнішньої айдентики автоцентрів, а також редизайн функціоналів і клієнтських сервісів. Повністю ребрендинг буде завершено вже після закінчення військових дій в Україні.
Варто зазначити, що ребрендинг ніяким чином не вплине на роботу дилерських автоцентрів та якість надання послуг. 
Також ми продовжуємо співпрацювати з державними організаціями, представниками медичних та інших критичних інфраструктур, надаючи їм сервісні послуги в першочерговому порядку. Все буде Україна!