+38 0800 30 11 22

Illustration

| Techno Classica 2023: Volkswagen відзначає 50-річчя Passat.

Цього року Volkswagen святкує 50-річчя свого популярного автомобіля Passat, і відзначення цього ювілею стало однією з головних подій на виставці Techno Classica 2023, яка відбулася у німецькому місті Ессен з 5 по 9 квітня.

На виставці були представлені різні моделі Passat з різних епох, починаючи з оригінальної моделі 1973 року і закінчуючи останніми версіями. Відвідувачі змогли насолодитися унікальними експонатами, дізнатися більше про історію Passat, а також побачити, як він еволюціонував на протязі півстоліття.
З нагоди цієї визначної річниці ми підготували цікаві факти з історії легендарної моделі авто.

Illustration

● Volkswagen Passat був представлений в 1973 році і став одним з найбільш популярних автомобілів у світі. За півстоліття свого існування модель зазнала багатьох змін, але залишається одним з найбільш продаваних автомобілів у світі.
● Passat був першим автомобілем Volkswagen, який був створений спеціально для середнього класу. Він був розроблений для конкурування з автомобілями, такими як Ford Cortina і Opel Ascona.
● У 1974 році Volkswagen Passat був нагороджений престижною нагородою "Європейський автомобіль року". Це була перша нагорода цього типу, яку отримав Volkswagen.

Illustration

● Passat був першим автомобілем Volkswagen, який був доступний з дизельним двигуном. У 1980-х роках Volkswagen став одним з найбільших виробників дизельних двигунів у світі.
● У 1988 році Volkswagen Passat став першим автомобілем із системою повного приводу в історії бренду.

Illustration

● В 2011 році Volkswagen Passat був нагороджений нагородою "Автомобіль року в США" в категорії "Середній розмір".● В 2014 році Volkswagen Passat здобув титул "Кращий автомобіль в світі" в категорії "Сімейний автомобіль".● В 2015 році Volkswagen Passat знову став лауреатом нагороди "Європейський автомобіль року" у своїй категорії.

Illustration

● В 2019 році Volkswagen представив нову модель Passat, яка отримала більш спортивний дизайн та покращені технічні характеристики.● В 2020 році Volkswagen оголосив про плани випустити нову електричну версію Passat, яка буде доступна в Європі. Ця нова модель буде мати електричний привід і довгий запас ходу на одному заряді.
За півстоліття свого існування модель стала однією з найбільш успішних у світі. Авто було продано у мільйонних тиражах в більш, ніж 100 країнах світу.