+38 0800 30 11 22

Illustration

| «Атлант-М» отримали нагороду «Лідер 2021 року» від Національного бізнес-рейтингу України.

Від 24 лютого багато тем, що були звичними для нас, зараз відійшли на задній план. Але працюючи і живучи під час військового стану дійсно важливо знаходити позитив, залишатись сильними і наближати Перемогу.

Хочемо поділитись нашим важливим досягненням попереднього року, про яке ми досі не говорили.

Згідно з Національним бізнес-рейтингом, ТОВ «Автомобільний дім Атлант-М» стали кращими у номінації «Ділова активність» серед 75 підприємств автомобільної галузі у 2021 році.
«Ця відзнака відображає результат роботи нашої великої команди, як єдиного механізму. Я радий знати, що кожен наш співробітник ‒ професіонал своєї справи і разом ми рухаємось у спільному векторі. Навіть в такий складний для нашої країни час варто пам’ятати про це і залишатись кращими на своєму фронті», ‒ коментує Петро Метельський, генеральний директор «Автомобільного дому Атлант-М».

Персональні відзнаки «Спеціаліст року» від НБР отримали і топ-менеджери компанії:● Роман Садрицкий, комерційний директор;● Олег Аврамчук, заступник гендиректора з післяпродажного обслуговування;● Денис Масарський, начальник відділу аналітики.
А відзнаку «Гордість галузі» дісталась Вікторії Моргаленко, керівниці відділу маркетингу «Автомобільного дому Атлант-М».

НБР – представництво міжнародного Союзу Національних бізнес-рейтингів в Україні, який об'єднує оргкомітети Національних бізнес-рейтингів у країнах Європи та Азії, визначає міжнародні принципи рейтингування, ініціює програми нагородження та організовує масштабні заходи для підприємців.
Протягом 17 років оргкомітет НБР щороку складає список найбільш успішних підприємств в кожній галузі економіки. Підприємства оцінюються на підставі офіційних даних органів державної статистики України за чотирма критеріями:
● Обсяг реалізованої продукції;● чистий прибуток;● заробітна плата;● продуктивність праці.
Слід зазначити, що аналітична робота НБР передбачає суворе дотримання міжнародних принципів в рамках офіційної державної статистики. 

Illustration
Illustration