+38 0800 30 11 22

Illustration

| Благодійність під час війни.

Розповідаємо про свій фронт у наближенні до Перемоги

24 лютого назавжди поділило життя українців на «до» та «після». Разом з тим, війна безпрецедентно об’єднала нас і проявила наші найкращі здібності. Починаючи від неймовірних і хоробрих захисників та захисниць ЗСУ, закінчуючи не менш неймовірними цивільними, котрі віддано підтримують економіку країни, а також тримають інформаційний фронт.

І якщо декілька років тому благодійність здавалася поодиноким явищем в Україні, то зараз це стало ледь не трендом як серед звичайних людей, так і серед бізнесу.

«Атлант-М» можна віднести до тих компаній, які воліють тихо допомагати Україні за принципом людяності. Перш за все, це наша позиція з міркуваннь безпеки працівників і наших клієнтів. 
«З перших днів повномасштабного вторгнення армії рф на територію України ми активно співпрацюємо з державними органами, представниками медичних та інших критичних інфраструктур, надаючи їм сервісні послуги у першочерговому порядку», – розповідає Петро Метельський, гендиректор «Атлант-М».
Ще в перші тижні війни ми передали свої тестові та службові авто для потреб ЗСУ і волонтерів, а також придбали авто для одного зі своїх співробітників, який боронить нашу країну у лавах ЗСУ. 
«Наша компанія – більше, ніж про бізнес. Ми, у певному сенсі, – родина. І для мене особисто важливо забезпечити не лише всі необхідні умови для роботи та соціальні потреби, а й знати, що у кожного працівника все добре, наскільки це можливо у наш час. Звісно, ми підтримуємо один одного як в самих автоцентрах, так і онлайн. Особливо, коли комусь із колег потрібна допомога на фронті», – додає Петро Метельський.
Не обійшлось і без втрати житла. Декілька сімей наших працівників залишились без домівок в Ірпені та Бучі. В свою чергу ми зібрали і надали їм як фінансову, так і гуманітарну допомогу. 
Зізнаємось, що велика кількість добрих справ зараз залишається таємницею, але обіцяємо обов’язково все розповісти після Перемоги! Все буде Україна!