+38 0800 30 11 22

| Безпечне зимове водіння: запрошуємо на безкоштовний онлайн-тренінг для водіїв.

Водіння автомобіля завжди пов'язане з ризиком. А з настанням холодів він тільки зростає. Разом з морозами на дорогах виникають складні погодні умови: ожеледиця або опади.
Тому варто освіжити в пам'яті поради зимового водіння і скоригувати манеру їзди, що сформувалася за літо.
Як соціально відповідальний автомобільний дилер ми прагнемо бути корисними для всіх водіїв і звернулись за порадами до наших партнерів - експертів з "Академії водійської майстерності".
Зустріч відбудеться ONLINE в суботу 16 грудня о 10:00.

Зміст тренінгу:
● Основні помилки та підготовка водіїв● Підготовка та експлуатація автомобіля взимку● Аквапланування● Електронні помічники ABS ESP● Алгоритм безпечного гальмування● Дії при втраті керування● Алгоритм безпечного проїзду поворотів● Безпечний обгін взимку

Illustration

Вадим Михальчук

Досвідчений інструктор "Академії майстерності водія" із 30-річним стажем водіння, 10 з яких працює тренером із контраварійного водіння

Клієнти "Автодім Атлант" мають ексклюзивну знижку 10% на всі тренінгові програми автоакадемії

| Про "Академію водійської майстерності".

Автоакадемія водійської майстерності заснована 23 лютого 2001 року і є чинним членом у Національній раді безпеки США (National Safety Council, USA) та у Британській раді безпеки (British Safety Council).
За цей час вона неодноразово була визнана найкращою із підприємств автомобільної галузі України, отримавши звання "Лідер галузі", "Вибір України", "Зірка Якості", "Підприємство року", а також була відзначена Міжнародним економічним рейтингом «Ліга найкращих», як одне з передових підприємств, що зайняло перше місце за профільним видом діяльності "Школи підготовки водіїв транспортних засобів".

Illustration

Програми навчання розроблені для водіїв із різним рівнем практичного водіння: від новачка до професіонала. Розповідаємо про деякі з них.

 • Уроки екстремального водіння

  Це сильні враження, цікаве проведення часу та набуття дуже важливих навичок. Адже на наших шалених дорогах можна чекати чого завгодно!

 • Майстерність на льоду

  Розроблено вивчення характеру поведінки автомобіля на слизькому покритті, прийоми активної безпеки (розгін, гальмування, проходження поворотів), застосовувані на слизькому покритті, прийоми стабілізації автомобіля за втрати керованості.

 • Тренінгова програма для жіночої аудиторії водіїв

  Мета курсу: навчитися водінню автомобіля, вміти прогнозувати виникнення складних дорожніх ситуацій, освоїти навички грамотного впевненого керування автомобілем, включаючи маневрування у вузькому коридорі, рух заднім ходом, паркування, заїзд у гараж тощо, а також відпрацювання способів ефективного гальмування.

 • Адаптаційний

  Швидка адаптація до габаритів та технічних можливостей нового для водія автомобіля.

 • Ефективне кермування

  Курс ефективного кермування, як і курси з екстремального водіння, підходять для всіх, без винятку, водіїв, які не проходили цей тренінг раніше.

 • Перші кілометри і водіння у місті

  Для водіїв без стажу водіння. Вони дозволяють відпрацювати техніку водіння автомобіля для початківців.

 • Паркування та маневрування

  Водії, які пройшли цей тренінг, без стресу паркуються, заїжджають і виїжджають у гараж, вільно маневрують заднім ходом у вузькому просторі, знають, як заїхати на низькій машині на високий бордюр.

 • Експрес-курс

  Експрес-курс спеціально розроблений для тих водіїв, яким необхідно підвищити рівень своєї водійської майстерності в стислі терміни.

 • Спортивна підготовка

  Тренінг для водіїв, які бажають освоїти основи спортивного водіння та більш тонко розумітися на нюансах поведінки автомобіля на високих швидкостях. Навчання екстремальному водінню любителів та професіоналів швидкої, але безпечної їзди.