+38 0800 30 11 22

Illustration

| Люди все ще потребують гуманітарної підтримки: “Автодім Атлант” надали продовольчу допомогу жителям м. Ірпінь.

24 лютого назавжди поділило життя українців на «до» та «після». Разом з тим, війна безпрецедентно об’єднала нас і проявила наші найкращі якості. Починаючи від неймовірних і хоробрих захисників та захисниць ЗСУ, закінчуючи не менш неймовірними цивільними, котрі віддано підтримують економіку країни та тримають інформаційний фронт.

Цієї неділі «Автодім Атлант», офіційні автодилери Volkswagen у Києві та Дніпрі, спільно з Українським продовольчим фондом "Food Foundation UA" відвезли допомогу жителям м. Ірпінь, що постраждали від жахливої російської навали.

Illustration

Для 50 родин в компанії профінансували закупівлю продукції, необхідної для збору продовольчих боксів з м'ясними консервами, макаронами, рисом, горохом, борошном, олією, цукром та солодощами. А співробітники компанії у ролі волонтерів змогли передати допомогу безпосередньо в руки людям.

Illustration

«Складно уявити біль людей, які втратили рідних і житло. Дехто продовжує жити у пошкоджених будинках, які за рішенням влади є непридатними для життя: без газу і лише з технічною водою», – ділиться враженнями від поїздки Петро Метельський, гендиректор «Автодім Атлант».

Навіть після 6 місяців з часу деокупації регіону тисячі сімей все ще потребують різносторонньої підтримки.

Illustration

«Автодім Атлант» можна віднести до тих компаній, які воліють тихо допомагати Україні за принципом людяності. Пояснюють це, перш за все, міркуваннями безпеки працівників.

Ще в перші тижні війни автодилери передали свої тестові та службові авто для потреб держави і волонтерів, а також придбали авто для одного зі своїх співробітників, який боронить нашу країну у лавах ЗСУ.

«Знаємо, що "Food Foundation UA" вже не перший рік займаються боротьбою з проблемами бідності та голоду в Україні. Ці цінності резонують і з цінностями нашої компанії. Тому ми вирішили зробити і свій внесок у цю боротьбу», – додає Петро Метельський.

Все буде Україна!