+38 0800 30 11 22

Illustration

| «Автодім Атлант» отримав нагороду «BUSINESS OF THE YEAR 2023» від Ukrainian Business Award.

ТОВ «Автодім Атлант», офіційні дилери Volkswagen у Києві та Київській області, стали переможцями номінації «BUSINESS OF THE YEAR 2023» серед автомобільних компаній та дилерів за результатами роботи у 2022 році.

За допомогою незалежної методики аналітичного дослідження, яка базується на основі аналізу відкритих даних, в тому числі з використанням системи YouControl, YC.Market та Clarity App було досліджено фінансово-економічні показники компаній, а також було простежено їх динаміку росту. Серед таких показників є чистий прибуток, платоспроможність, товарообіг тощо.

Зі слів Генерального директора Ukrainian Business Award 2023 Іллі Славгородського, ця нагорода відзначає результати прозорої та ефективної роботи бізнесу, що допомагає отримати визнання і довіру серед клієнтів та партнерів.

В свою чергу Генеральний директор «Автодім Атлант» Петро Метельський вважає отримання відзнаки символом професійності та мужності всіх співробітників компанії.

«Минулий рік став викликом, який змусив постійно бути в напрузі, приймати швидкі та правильні рішення, а ще бути більш уважним до потреб і стану персоналу. Ця відзнака підтверджує те, що нам вдалося не лише зберегти бізнес, а й адаптувати його до умов нової реальності», – коментує Петро Метельський.

Illustration

ТОВ “Автодім Атлант” є лідером з продажів та обслуговування автомобілів Volkswagen в дилерській мережі бренду. За більш ніж 25 років роботи автоцентрів їх клієнтами стало понад 150 000 фізичних та юридичних осіб, а сервісний центр “Автодім Атлант” на вул. Вацлава Гавела є одним з найбільших сервісних центрів бренду у Східній Європі. Також компанія є надійним партнером для В2В та В2G клієнтів з продажу, викупу, оновлення і подальшого обслуговування їх автопарків.

«Автодім Атлант» позиціонують себе, як надійний автоексперт, адже крім продажу та післяпродажного обслуговування автомобілів надають широкий спектр послуг, серед яких: придбання та встановлення оригінальних запчастин і додаткового обладнання, фінансові сервіси кредиту і лізингу, викуп автомобілів в trade-in і обмін автомобілів в trade-up тощо.

Ще “Автодім Атлант” сформували один з найкращих у своєму сегменті клієнтоорієнтованих сервісів, який включає в себе зручний мобільний додаток, вигідну бонусну програму та особистий кабінет клієнта з історією обслуговування авто.

На основі відкритих даних «Автодім Атлант» було визнано переможцем за результатами роботи у 2022 році серед компаній, що займаються торгівлею автомобілями та легковими автотранспортними засобами.

Ukrainian Business Award – це престижна нагорода, яка відзначає внесок найкращих компаній в розвиток українського бізнесу. Участь у цьому конкурсі дозволяє не тільки отримати офіційне визнання, а й підтримати лідерські позиції на ринку.

Illustration