+38 0800 30 11 22

Illustration

| 14 нових TRANSPORTER 6.1 для DHL Україна.

Продажі нового Transporter 6.1 в "Атлант-М" розпочалися із передачі автомобілів для провідної поштово-логістичної компанії світу - українського філіала DHL.


Продажі нового Transporter 6.1 в "Атлант-М" розпочалися із великої передачі автомобілів для провідної поштової та логістичною компанії світу - українського філіала DHL. Сьогодні DHL та нові автомобілі Transporter 6.1 працюють щодня, допомагаючи вам розвивати національне співробітництво, виходити на нові ринки й розвивати бізнес.
Важливо підкреслити, що DHL та Volkswagen плідно співпрацюють вже багато років як на міжнародному, так і на національному рівнях. За цей час тільки в Україні компанія DHL придбала близько 200 автомобілів марки Volkswagen - більшість з них бренду Volkswagen Комерційні автомобілі.
Від сьогодні автомобілі Transporter 6.1 виїхали на вулиці Львова, Дніпра та Харкова аби якнайшвидше доставити саме Ваш вантаж до місця призначення. Така успішна співпраця вже багато років можлива завдяки партнерству DHL Україна та Атлант-М Київ - офіційного дилера Volkswagen.

Illustration