+38 0800 30 11 22

Illustration

| Атлант-М передали 10 новеньких бізнес-фургонів Caddy Kasten для Нової Пошти.

Новорічні подарунки доїдуть швидше на фургонах Caddy Kasten від Атлант-М! Київський дилерський центр VW «Атлант-М» передав лідеру логістичного ринку «Нова Пошта» 10 новеньких бізнес-фургонів Caddy Kasten, які були спеціально переобладнані під потреби експрес-доставки.


Зокрема, задні асиметричні двостулкові двері з розширеною лівою частиною зроблять зручнішим швидке завантаження. Також до заводської комплектації додані радіопідготовка, кондиціонер «Climatic» та бокс для речей.
Caddy Kasten виробництва одного із найбільших німецьких автоконцернів VW — переможець численних рейтингів комерційних авто за їх надійність, функціональність та економічність в експлуатації та обслуговуванні.
«Нова Пошта» - лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту - до відділення, почтомату, за адресою - і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 6000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень тільки за 2018 перевищила 174 млн.

Illustration